top of page

I Konferencja pt." Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych"

Gorąco polecamy wydarzenie!!!

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w I Konferencji pt." Konsensus w diagnostyce i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych"' połączonej z I Mistrzostwami Polski Lekarzy Stomatologów i Fizjoterapeutów w narciarstwie alpejskim, która odbędzie w Krynicy Zdroju w dniach od 5 do 7 stycznia 2018 roku. Konferencję otworzy Pan Prof.dr hab. Bartłomiej W. Loster Kierownik Katedry Ortodoncji Instytutu Stomatologii Wydziału Lekarskiego UJCM . Wykłady w pierwszym dniu Konferencji poprowadzą Prezes i Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Twarzy i Czaszki Profesor dr hab. Dawid Larysz (Opole, Katowice) oraz dr n. med. Krzysztof Dowgierd (Olsztyn). Wykłady poprowadzi również lek. med. Agnieszka Szygenda (Oficjalny przedstawiciel szkoły Profesora Slavicka- Vienna School of Interdisciplinary Dentistry (VieSID) - Therapy and Treatment Concepts (Poznań). Istnieje również możliwość zgłaszania prac do wygłoszenia. Prelegenci wprowadzą Państwa w najnowsze zagadnienia diagnostyki, leczenia oraz fizjoterapii Stawów skroniowo-żuchwowych.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny i odbywa się z udziałem wybitnych wykładowców ekspertów w dziedzinie diagnostyki, leczenia, fizjoterapii Stawów skroniowo-żuchwowych. Zespół wykładowców specjalistów, klinicystów oraz praktyków przedstawi podejście do leczenia i fizjoterapii stawów skroniowo-żuchwowych.

W drugim dniu odbędą się I Mistrzostwa Polski Lekarzy Stomatologów i Fizjoterapeutów w narciarstwie alpejskim co stanowi wyjątkowe wydarzenie również towarzyskie.

Serdecznie zapraszam do Krynicy

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego dr n. med. Małgorzata Kulesa-Mrowiecka

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Social Icon
bottom of page