DSC_4178.jpg

o nas

Dlaczego metoda prof. Slavicka?
 

 

Profesor Rudolf Slavicek jest człowiekiem, od którego emanuje pasja i charyzma. To właśnie Profesor uświadomił mi, że jako stomatolog jestem odpowiedzialna nie tylko za rehabilitację  zębów dla odbudowy funkcji żucia i estetyki, ale również muszę nauczyć się jak usprawnić mowę i połykanie, jak diagnozować i „ujarzmić” bruksizm, jak określić wpływ postawy pacjenta na dysfunkcję zgryzu. Jednym słowem pokazał mi, że układ stomatognatyczny jest elementem całego organizmu i że nie osiągnę pozytywnych wyników leczenia, jeżeli nie spojrzę holistycznie na pacjenta. 

To, co dla mnie jest najcenniejsze w szkole wiedeńskiej, co przeniosło moje umiejętności jako protetyka na inny poziom, to unikalna metodyka pracy z pacjentem. Począwszy od wywiadu, skomplikowanego procesu badania, rehabilitacji, aż po sposób na osadzenie całościowej rekonstrukcji. Wszystko jest dopracowane do najmniejszego szczegółu w protokole postępowania.

Przyswojenie tej wiedzy zajęło mi dużo czasu, ale był to najlepiej zainwestowany czas w moim życiu zawodowym!

Chcę  podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami i zarazić pozytywną energią. Tą samą, którą przekazał mi Profesor ;)

 

 

Agnieszka Szygenda

Moja edukacja w VieSID

 

  • 2011  Prof. Slavicek Curriculum "Gnatology and Occlusion in Interdyscyplinary Dentistry" - 120 h

  • 2011 - 2013 Prof. Slavicek Advanced Education "Interdyscyplinary Dentistry - Therapy and Treatment Concepts" - 260 h

  • 2013 Prof. Slavicek Curriculum "Gnathology and Occlusion in Interdisciplinary Dentistry with focus on Dental Laboratory" - 120 h

  • 2014, 2015 Prof. Slavicek Clubbing for Science 

  • 2013 - 2016 Prof. Sadao Sato Advanced Education"Orthodontics in Craniofacial Dysfunctions" - 176 h

  • 2016 - 2017 Prof. Sadao Sato One-Year Refresher course - 64 h

Potrzebujesz więcej informacji?

Zadzwoń do nas, napisz maila albo odwiedź nas na FB